УКР РУС

Як розбагатіти на операціях в гінекології

Аношина Тетяна Миколаївна відгук

Вітаю вас дорогі читачі і мої колеги гінекологи. Хочу розповісти як можна добре заробити на операціях в гінекології, практично нічого не роблячи.

А тепер детальніше:

Працюю я в Києві, - Київська міська клінічна лікарня №6 - Медмістечко завідуючою відділення гінекології.

Аношина Тетяна Миколаївна відгук 2

Ось реальні відгуки про нашу клініку - "бойні"

https://toneto.net/catalog/bolnic---polikliniki---csastne-kliniki---laboratorii/Medgorodok-gorodskaya-klinicheskaya-bolnica-nomer-6#p4

І так все дуже просто.

Коли до вас приходить пацієнтка, ви робите УЗД і говорите що у неї серйозна проблема і треба терміново робити операцію, і не дайте їй схаменуться наполягаєте що потрібно швидко робити операцію.

Дуже добре це робити коли людині не потрібна операція, але він вам вірить. Він приносить вам гроші, а після фіктивної операції ви розповідаєте як все чудово обійшлося і що ви все їй врятували. Вони знову приносять вам гроші, і залишають хороший відгук про вас. А ви витратилися на не дуже сильну анестезію і може щось там зробили невелику щоб пішли місячні. Ось і весь секрет. Головний коник потрібно швидко і не відправляти в інші незалежні УЗД.

Звичайно бувають рідко проколи.

Ось відгуки, з якими не вийшло.

https://www.otzyvua.net/gorodskaya-klinicheskaya-bolnitsa-6-medgorodok-ukraina/review-793238 

Цитую:

Відгук

Я бы пропустил и даже не напрягался тут оставлять комментарий. Но Аношина Татьяна Николаевна диагнастировала мою жену. Соотсвественно первое: УЗИ в больнице они используют допотопное. Второе, если что-то не так, или непонятно, она особо не напрягается, и не советует сделать УЗИ на стороне чтобы убедиться в правильности диагноза.(мы сделали другое УЗИ в другом месте приборы были современные а не та моча что у них которую давно надо было уже поменять 10 лет назад. И оказалось что ничего что она говорила и в помине нет, странно да? А уже резать хочется) Прям хирург))). Самое главное для неё это резать побыстрее, удалять, и походу причем не важно что. И третье главный короный номер ее игры, это СПЕШКА, срочность и неотлагательство. В общем боюсь представить сколько она нарезала там "девушек" чтобы хороший откат получить. Бизнес походу процветает, ну такой бизнес. Рано или поздно она наткнется не на того человека и весь ее бизнес закончится. Лично нам слава богу она не успела ничего сделать поэтому справедливо просто оставить здесь коммент для общества. Это ИМХО но женщины, говорю как муж жены! Если Вам лапшают и говорят СРОЧНО надо, плюньте ей в лицо и сделайте УЗИ на стороне... Таких врачей судить надо, и лишать лицензии. Надеюсь этот коммент прочитает много девушек. Зря она её так диагнастировала....

Коментар до відгку 1

Все правда!
Лежала на сохранении, за день так срочно они режут по пять-десять девочек, всем рассказывая что можно без платно, но будет шов чуть ли не на весь живот и отходить будете недели две, а вот за 15000 (это у них такса такая все сделаем гуд и сегодня пойдёте домой!
Все это тянет на тюрьму, куда смотрят спец службы не пойму!!!

Коментар до відгку 2

Ситуация повторилась сегодня, признаки те же. Срочность, резать, давайте деньги!

ККоментар до відгку 3

К сожалению, что-то поменялось у Татьяны Николаевны ,((((((
Меня она однажды спасла и я много лет у нее наблюдалась была очень довольна, готова была ей руки целовать, НО последний раз в 18-м году случилась ТАКАЯ ЖЕ СИТУАЦИЯ, КАК ВЫ ОПИСАЛИ.
Времена меняются(((((

Але це не страшно, гроші ллються рікою, я змогла заплатити за дорогений ремонт у своїй квартирі.

Вона у на здвоєна з двох квартир, і ми самі на поверсі за адресою Київ вул. Миколи Василенка 1 кв 3 і кв 4.

Аношина Татьяна, сдоеная квартира на весь этаж

Зробили шикарний балкончик з куванням для перекурів нашої прислуги.

Аношина Тетяна, балкончик для нашої прислуги

Купила собі і синові класні машіни. Собі Mercedes-Benz E 280 АА 5595 МО, А старшому синові Chevrolet Camaro АА 9299 РА.

Ось телефон мого сина +38 050 274-80-66, він може вас покатати на ній, звичайно за гроші, телефонуйте - це круто проїхатися на спортивній машині. 

Аношина Тетяна гінеколог відгук, швидко заробила на операціях

Як захопити громадську територію

А зараз розповім як захоплювати громадську територію.

Тепер у нас багато грошей дорогі машини і хочеться приватної стоянки з охоронцем / вантажником.

І ось як це робиться, - захоплення громадської території під виглядом благоустрою, і вуаля у нас приватна парковка з ліхтариками закривається на ланцюжок, будка охоронця і шлагбаум.

Аношина Тетяна незаконна приватна парковка, шлагбаум і будка охраніка

Сусіди по будинку не знають законів тому і прокатали, та й хабарів можна дати якщо що, грошей тепер кури не клюють, бізнес з операціями процвітає. Поставили будку для охорони та шлагбаум для в'їзду у двір. Хотіли щоб сусіди платили за в'їзд з охоронцем, а охоронець на пряму підкорявся б тільки нам. Його і припахать можна було б, - то піднеси то підніми на поверх і т.д., і все за рахунок сусідів.

Але поки не вийшло це, але нічого, головне не збирати сусідів в місці, а до кожного підходити окремо та розповідати плітки про інших сусідів, по причепу розділяй і володарюй.

Але вам треба знати ці закони, щоб грамотно спілкуватися з незадоволеними сусідами.

Стаття 42. Земельні ділянки багатоквартирних житлових будинків

1. Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками.

2. У разі приватизації громадянами багатоквартирного жилого будинку відповідна земельна ділянка може передаватися безоплатно у власність або надаватись у користування об'єднанню власників.

3. Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначається співвласниками.

4. Розміри та конфігурація земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначаються на підставі відповідної землевпорядної документації.

Як ви ведіть що все вирішують "об'єднанню власників" і визначається "співвласниками"

При цьому, згідно з ч. 1 статті 16 зазначеного Закону, на об'єктах благоустрою категорично забороняється:

1) виконувати роботи без дозволу в разі, якщо обов'язковість його отримання передбачена законом;

6) встановлювати технічні засоби регулювання дорожнього руху (шлагбаум) без узгодження з відповідними органами Національної поліції;

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/T052807.html

https://juristoff.com/resyrsi/kz/kodeks-ob-administrativnykh-pravonarusheniyakh/11640-narushenie-gosudarstvennyx-standartov-norm-i-pravil-v-sfere-blagoustrojstva-naselennyx-punktov-pravil-blagoustrojstva-territorij-naselennyx-punktov-statya-152

Але як вже я писала, головне не збирати їх в місці.

Як кидати сусідів якщо ви їх затопили

Ну і звичайно поділюся як не віддавати гроші якщо ви затопили сусідів знизу.

Головне відразу прийти по сусідськи, бажано з дітьми і пообіцяти що за все заплатимо. Природно людям властиво вірити іншим особливо сусідам, і вони не підуть робити експертизу по збитку. А коли вони до вас приходять і кажуть суму відновлювального ремонту ви відморожуєтесь і просите надати їх акти виконаних робіт, природно у них їх немає, тому що вони хотіли по сусідськи щоб вам було дешевше, і вуаля платити не треба.

Ну ось вам і прості уроки!

Пишіть, телефонуйте 050-516-99-91 ваш гуру по веденню домашньої сімейної економіки Аношина Тетяна Миколаївна

Мій Ютуб канал

Я на Facebook

Лікар злочинець - Аношина Тетяна Миколаївна

P.S. Тепер я Аношина Тетяна Миколаївна гінеколог в новинах на СТБ. Круто!

Новини СТБ про Аношина Тетяна гінеколог

Ведуча новин:
Вимагали 16000 грн за операцію, яка має бути безкоштовною! У столиці дівчину привезли до гінекологічного відділення швидкою. Лікарі відразу заявили, що потрібна негайна операція! Усе минуло добре, та вже через декілька днів медики почали вимагати гроші! Навіть погрожували колекторами, якщо пацієнтка не принесе потрібної суми.

Журналіст СТБ:
Суму медики назвали, як тільки но дівчину привезли до лікарні. Вона ще корчилася від болю.

Потерпіла дівчина Яна:
Мені відразу сказали, що в мене буде ціна за операцію 15900 грн.

Журналіст СТБ:
Яна була впевненою, що все покриє медичне страхування. Та коли відійшла від наркозу, то почався справжній терор!

Потерпіла дівчина Яна:
До мене заходили постійно. Завідуюча, ще анестезіолог до мене заходив. Він хотів ще 2000 грн. Вона хотіла 15900 грн. І коли я сказала, що платити буду тільки через касу лікарні, вона сказала "Стали і вийшли".

Журналіст СТБ:
Лікарі вимагали гроші за використанні під час операції одноразові матеріали, а вони страховим полюсом начебто не передбаченні.

Завідувачка гінекологічного відділення Київської міської клінічної лікарні №6 Тетяна Аношина:
І туди ніяк не входить одноразові витратні інструменти. Це окрема стаття витрат. Розумієте? І я задаю вам теж зустрічне запитання: чому ви вважаєте, що я, як ваш хірург, в стані це покрити? Мені не купує це держава.

Журналіст СТБ:
Яна вирішила не платити. А ці слова лікарки записала на диктофон, щоби потім надати слідчим. Та у поліції від неї заяву не прийняли. "Немає складу злочину" сказали. Із самою ж Тетяною Аношиною поспілкуватися не вдалося.

Тетяна Аношина:
Ви мене вибачте, я зараз говорю в операційній. Мені телефон тримають біля вуха. Якщо можна, наберіть мене через годину-півтори. Я вийду з операційної і буду готова поговорити.

Журналіст СТБ:
Але слухавки Тетяна Миколаївна більше не піднімала! Ані за півтори години, ані наступного дня. Нічого не законного у діях своїх підлеглих у адміністрації лікарні не бачать.

Виконуючий обов'язки заступника гендиректора Київської міської клінічної лікарні №6 Роман Борзов:
Вимоги коштів не було! Що стосовно хірургічного втручання, всі операції в нашій лікарні проводяться безкоштовно.

Журналіст СТБ:
Але уточнюють, коли йдеться про лапороскопічну операцію, тобто з мінімальними розтинами, складнішу та дорожчу - а саме таку зробили Яні, то всі одноразові матеріали купує пацієнт. І 16000 грн цілком прийнятна сума.

Роман Борзов:
Для проведення такого даного хірургічного лікування, потрібне специфічне обладнання та апаратура, так?

Журналіст СТБ:
Яка у вас є!

Роман Борзов:
Апаратура є, але розхідні матеріали, якісь там зажими і тому подібне, то його ж немає. І пацієнти, яким проводяться такі хірургічні втручання, вони самостійно купляють розхідні матеріали.

Журналіст СТБ:
"А от і ні!" Заперечують у національній службі здоров'я. Саме цей орган здійснює виплати медичним закладам за надані пацієнтам послуги. І витрати на таку операцію, яку зробили Яні, повністю компенсує держава.

Директорка департаменту комунікацій національної служби здоров'я України Тетяна Бойко:
В пакет надання хірургічної допомоги входить власне надання цієї допомоги включно з необхідними розхідними матеріалами, і включно з анестезією.

Журналіст СТБ:
В НЦЗО проведуть власні перевірки фінансової діяльності шостої столичної лікарні і вже скерували звернення до національної поліції. Вимагають розслідування.

Тетяна Бойко:
Це насправді отримання лікарнею неправомірної вигоді і вимагання від пацієнта неправомірної вигоди.

Журналіст СТБ:
Реакції правоохоронців наразі немає, та щоб уникнути схожих ситуацій, урядники радять ознайомитись із програмою медичних гарантій. А саме з переліком медичних послуг, які пацієнтам зобов’язані надавати безкоштовно.


А ось новини на youtube-каналі Вікна-новини: https://youtu.be/zdjoL5Tkiqo?t=920

А ось новини на facebook: https://www.facebook.com/watch/?v=347636246257002